گروه: اخبار استان خبر: 140941 / تاریخ انتشار : 1398/9/22 ساعت : 12:10
با حضور قائم مقام بنیاد مسکن کشور

آیین افتتاح آسفالت خیابان های روستایی کهگیلویه برگزار شد+تصاویر

آیین افتتاح و بهره برداری از آسفالت خیابان های روستایی با حضور نماینده مردم کهگیلویه، قائم مقام بنیاد مسکن کشور، مدیرکل و سایر مسئولان استانی و شهرستانی در روستای چهارمه کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با تلاش های صورت گرفته در خصوص تأمین قیر، معابر و خیابان های بیش از 50 روستا در شهرستانهای جهارگانه کهگیلویه آسفالت شد.

 

آیین افتتاح و بهره برداری از خیابان های روستاهای با جمعیت بالاتر با رعایت اولویت و با حضور نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ، قائم مقام بنیاد مسکن کشور، مدیرکل و سایر مسئولان استانی و شهرستانی در روستای چهارمه کهگیلویه برگزار شد.
 
 
عدل هاشمی پور در این برنامه ضمن قدردانی از مساعدت های بنیاد مسکن کشور و اقدامات ارزشمند اداره کل بنیاد مسکن استان و ادارات تابعه در حوزه انتخابیه گفت: خدمات رسانی به روستائیان به منظور رفاه و آسایش ساکنان روستا و جلوگیری از مهاجرت آنان و عدم حاشیه نشینی در اولویت برنامه ها بوده که خوشبختانه به خوبی انجام پذیرفته است.
 
 
 
نایب رئیس کمیسیون انرژی خدمات انجام شده را شامل احداث مسکن روستایی، اجرای طرح هادی، جدول گذاری و آسفالت خیابان ها و معابر عنوان کرد.
 
 
 
 هاشمی پور استمرار خدمات به چندین روستای دیگر را در دستور کار اعلام کرد و همکاری و مساعدت مهندس شاملو معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تأمین اعتبار لازم را نوید داد.
 
 
تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.