گروه: اخبار استان خبر: 140960 / تاریخ انتشار : 1398/9/23 ساعت : 11:37
فرمانده انتظامی گچساران خبرداد؛

کشف بیش از 41 کیلوگرم مواد مخدر در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران از کشف 41 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سرهنگ سید محمد موسوی، فرمانده انتظامی گچساران در تشریح این خبرگفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی کنترل خودروهای عبوری در محور شیراز به گچساران به یک دستگاه خودروی سواری پراید وانت به رانندگی شخصی با هویت معلوم مظنون شدند.

 

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی موفق به توقیف و در بازرسی ازخودروی 41 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک بود کشف و ضبط،1 نفر قاچاقچی  با هویت معلوم دستگیروبه یگان انتظامی دلالت داده شدند.

 

فرمانده انتظامی گچساران اظهارکرد:پرونده ای در این خصوص تشکیل ،متهم در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

 

وی در پایان ازعزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر دادوتصریح کرد :مردم و همشهریان عزیزبایدپلیس رادرتامین امنیت جامعه یاری نمایندو اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن110به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.