گروه: اخبار استان خبر: 140962 / تاریخ انتشار : 1398/9/23 ساعت : 12:03
بسته ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد

بانوی نوجوان تیرانداز استان راهی اردوی تیم ملی شد/هندبال فراز بام خائیز دهدشت قهرمان مسابقات کشوری شد/دعوت مربی و بازیکن هاکی استان به اردوی تیم ملی هاکی نوجوانان کشور

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.
 

رئیس هیات هاکی کهگیلویه بویراحمد خبر داد:

مربی و بازیکن هاکی استان به اردوی تیم ملی هاکی نوجوانان کشور دعوت شدند

مربی و بازیکن هاکی استان به اردوی تیم ملی هاکی نوجوانان کشور دعوت شدند

گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد از دعوت دروازه بان و مربی هاکی استان به اردوی تیم ملی روی چمن نوجوانان کشور خبر داد.

 
شهلا گشتاسبی نیا، رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت:اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی روی چمن نوجوانان زیر 16 سال کشور به میزبانی استان آذربایجان غربی در شهر نقده برگزار می شود.
گشتاسبی نیا ،رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد افزود:این اردو از 24الی 19آذرماه و با حضور بازیکن برتر رده سنی نوجوانان برگزار می شود.
رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد از دعوت دبیر و مربی استان و دروازه بان تیم هاکی نوجوانان استان به این اردو خبر و اظهار داشت :سعید حسین پور دبیر هیات استان بعنوان مربی و امیر رضا فلاحی نیا بعنوان بازیکن و دروازه بان از سوی فدراسیون هاکی کشور به این اردو دعوت شدند.
این مقام مسئول در هیات هاکی استان هدف از برگزاری این اردو را شناسایی بازیکن برتر جهت شرکت د راردوی تیم ملی که در کشور پاکستان برگزار می شود ذکر و تصریح کرد :دعوت شدندگان به این اردو می بایست روز یکشنبه 24آذرماه خود را به مربیان و سرپرستان تیم ملی در نقده ،خیابان امام ،خیابان ورزش،اداره ورزش و جوانان شهرستان نقده معرفی کنند.
برای این مربی و بازیکن هاکی استان در این اردو آرزوی موفقیت داریم.

***********************

دبیر هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

بانوی نوجوان تیرانداز استان در اردوی تیم ملی

بانوی نوجوان تیرانداز استان در اردوی تیم ملی

عالی منش دبیر هیات تیراندازی استان کهگیلویه بویراحمد از دعوت بانوی نوجوان تیرانداز استان به اردوی تیم ملی تیراندازی کشور خبر داد.

 
کرامت عالی منش دبیر هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :اردوی تیم ملی تیراندازی تپانچه 10 متر نوجوانان بانوان کشور به میزبانی استان همدان در حال برگزاریست.
عالی منش ،دبیر هیات تیراندازی استان افزود:این اردو از 21 الی 26 آذرماه با حضور 18 بانوی نوجوان تیرانداز از سراسر کشور جهت انتخاب نفرات برتر به رقابتهای قهرمانی جهان در حال برگزاریست.
دبیر هیات تیراندازی کهگیلویه بویراحمد از حضور ساناز شادی خواه (عوض پور ) بانوی نوجوان تیرانداز کهگیلویه وبویراحمدی در این اردو خبر و بیان داشت :در این اردو ملی پوشان زیر نظر سکینه خدا بند لو سرمربی تیم ملی تیراندازی کشور آموزش های لازم را فرا می گیرند.
این مقام مسئول در هیات تیراندازی استان تصریح کرد :در این اردو از مجموعه 18 نفر ،4 نفر خط خورده و مابقی به اردوی بعدی تیم ملی برای شرکت در رقابتهای قهرمانی جهان که در کشور سنگال خواهد شد دعوت می شوند.

***********************

تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت قهرمان مسابقات نونهالان منطقه هفت و هشت کشور شد

تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت قهرمان مسابقات نونهالان منطقه هفت و هشت کشور شد

مسابقات هندبال نونهالان پسرمنطقه هفت و هشت کشور به میزبانی شهر دهدشت با قهرمانی تیم هندبال فراز بام خائیز این شهر به پایان رسید.

 
در این مسابقات که در سالن شهید باهنر شهر دهدشت برگزار شد ،تیم های فرازبام خائیز دهدشت و قصر نشاط بهبهان
مقام های اول و دوم را کسب کردند. تیم هندبال شهید شاملی کازرون سوم شد و شهرزاد لارستان چهارم شد.
تیم های اول و دوم به رقابتهای قهرمانی نونهالان کشور راه یافتند.
 
***********************

دبیر هیات کشتی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

قهرمانی کشتی گیر دهدشتی در مسابقات بین المللی روز جهانی کودک

قهرمانی کشتی گیر دهدشتی در مسابقات بین المللی روز جهانی کودک

سروش مقدم دبیر هیات کشتی کهگیلویه وبویراحمد گفت :کشتی گیر نونهال دهدشتی در رقابت های بین المللی کشتی روز جهانی کودک با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

 
کیوان سروش مقدم ،دبیر هیات کشتی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت : رضا آذرشب کشتی گیر نونهال استان کهگیلویه و بویراحمد در قالب تیم ملی کشتی نونهالان جمهوری اسلامی ایران در رقابت های بین المللی کشتی روز جهانی کودک ،موفق شد با غلبه بر کشتی گیرانی از ایران،جمهوری آذربایجان ،قیرقیزستان و ارمنستان به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت و برای اولین بار مدال طلای کشتی بین المللی را برای ورزش استان به ارمغان آورد.
دبیر هیات کشتی کهگیلویه بویراحمد ادامه داد: رقابت های بین المللی روز جهانی کودک از روز چهارشنبه ۲۰ الی 22 آذر ماه با حضور تیم های از کشورهای ارمنستان ،قرقیزستان،جمهوری آذربایجان ،ترکمنستان و تیم های ملی کشورمان در دو رشته آزاد و فرنگی در سالن یادگار امام (ره) شهر الوند استان قزوین برگزارشد.
مراسم استقبال ازقهرمان رضا آذر شب با حضور فرماندار،نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه ، ورزشکاران ،پیشکسوتان کشتی گیران وخانواده این قهرمان در دهدشت برگزار شد.
 
***********************

شهر دهدشت میزبان مسابقات هندبال کشور

شهر دهدشت میزبان مسابقات هندبال کشور

شهر دهدشت میزبان مسابقات هندبال نونهالان باشگاههای منطقه هفت و هشت کشوراست .

 
در این دوره از مسابقات تیمهای هندبال نونهالان،فرازبام خائیز دهدشت،شهید شاملی کازرون،نفت و گاز گچساران،قصر نشاط ایرانیان بهبهان و شهرزاد لارستان فارس حضور دارند و با هم رقابت می کنند.
این مسابقات روزهای چهارشنبه 20 الی 22 آذرماه در سالن شهید باهنر شهر دهدشت در حال برگزاریست .
دراولین روز این مسابقات روز چهارشنبه چند دیدار برگزار شد و این نتایج بدست آمد:
نفت و گاز گچساران ۱۷ شهرزاد لارستان ۱۸
شهید شاملی کازرون ۱۵ فراز بام خائیز دهدشت ۱۷
شهید شاملی کازرون ۹ قصرونشاط بهبهان ۱۰
♦ فراز بام خائیز دهدشت ۳۰ نفت و گاز گچساران ۱۸
شهرزاد لارستان ۱۶ قصر نشاط بهبهان ۲۱

***********************

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد:

نشست مدیر کل با مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد

نشست مدیر کل با مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد

در جلسه ای با حضور علوی مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی اد اره کل و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها ،مسایل و مشکلات موجود در حوزه های عمرانی ،ورزش وجوانان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 
در این نشست که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به ریاست علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان،دلباز جو ،گودرزی ،شاکری معاونین اداره کل ،مسئولین ستادی اداره کل و روسای هشت گانه ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد ، مسایل و مشکلات موجود در حوزه های عمرانی ،اماکن ورزشی ،جوانان و اداری بررسی شد و راهکاریهای مناسب در جهت بهبود این مشکلات توسط مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ارائه شد.
دلباز جو ،معاونت توسعه ،پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان به تشریح عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در ماده 27 اشاره و گفت :11پروژه ورزشی برای اجرای ماده 27 در استان شناسایی و به وزارت ورزش و جوانان معرفی شده است.
مسیح دلباز جو ،معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل از 196 اماکن ورزشی در استان خبر و گفت :از این تعداد 95 مکان ورزشی دارای قرار داد و 101 مکان فاقد قرار داد می باشد.
معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل خواستار ارسال لیست اماکن ورزشی تحت پوشش ادارات شهرستانها ،میزان بدهی مستاجرین و مستند سازی اماکن ورزشی و اموال منقول و غیر منقول شهرستانها شد .
گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل از میزبانی 7 رویداد مهم ورزشی در استان در دو ماهه گذشته خبر و از روسای هیات های استانی در برگزاری این مسابقات واردو های تیم های ملی تقدیر کرد .
شادمان گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل از ارتقای جایگاه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در المپیاد استعداد یابی برتر کشور در سال جاری خبر و اظهار داشت:در سال 1397 اداره کل ورزش و جوانان استان رتبه 28کشور را در المپیاد استعداد یابی برتر کشور کسب کرد که این رتبه در سال 1398 و در المپیاد برتر استعداد یابی کشور به رتبه 23 ارتقا یافت که این موفقیتی برزگ برای ورزش استان می باشد.
معاون توسعه ورزش اداره کل خواستار برگزاری و تعامل بیشتر ادارات با هیات های استانی شد و از سیر صعودی اداره کل در بخش ورزشکاران سازمان یافته در سال جاری خبر و از روسای هیات های استانی خواست در جهت رشد و ارتقای ورزش استان با حضور در شهرستانها در جهت حل مسایل و مشکلات هیات های شهرستانی همکاری کنند.
شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، خواستار اجرای برنامه های فرهنگی در شهرستانها و هیات های استانی و ارسال عملکرد به حوزه فرهنگی اداره کل شد.
رحمت الله شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد تجلیل از خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،حضور در برنامه های فرهنگی و مراسمات را از مهمترین برنامه های فرهنگی قابل اجرا در شهرستانها و هیات های استانی و شهرستانی برشمرد و از کسب رتبه برتر اداره کل و حوزه جوانان در برگزاری کارگاههای آموزشی ازدواج در کشور خبر داد.
معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، از عدم برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها ابراز گلایه کرد و از مسئولین ادارات ورزش و جوانان خواست در برگزاری کارگاه های ازدواج در شهرستانها و ارسال گزارشات برای ارسال به وزارت ورزش و جوانان تلاش کنند.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در این نشست از تلاش معاونین ،مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان در کسب موفقیت های اداره کل و هیات های استانی تقدیر کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بر استفاده بهینه از دولت الکترونیک در حوزه اداری تاکید و از اتصال وبرقراری سیستم اتوماسیون برای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در آینده نزدیک خبر داد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر فراهم کردن شور ،نشاط و شادابی آحاد جامعه با برگزاری مراسمات و همایش های پیاده روی خانواده تاکید کرد و از افتتاح پروژه های ورزشی در دهه فجر امسال با حضور مسئولین استانی و کشوری خبر داد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونین در استان و افتتاح هشت پروژه های را یکی از افتخارات ورزش کهگیلویه بویراحمد دانست و از موفقیت های حوزه جوانان اداره کل در کسب رتبه برتر برگزاری کارگاههای ازدواج در کشور خبر داد.
علوی ،ضمن تشکر ازحمایت های وزیر ورزش و جوانان ،معاونین،کلانتری استاندار،معاونین ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از جذب اعتبارات عمرانی ،ورزشی و جوانان در ورزش استان و ارتقای جایگاه اداره کل در المپیاد برتر استعداد یابی کشوردر سال جاری خبر داد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر حضور پر رنگ کارکنان و جامعه ورزش در انتخابات پیش رو تاکید و گفت :طبق قانون استفاده از اماکن و امکانات اداری در تبلیغات انتخابات تخلف محسوب شده و با متخلفین طبق مقررات اداری برخورد خواهد شد.
سید محمد تقی علوی ،از اعتبار 161میلیارد تومانی وزارت ورزش و جوانان در بودجه سال 1399 کشور خبر و از روسای ادارا ت شهرستانها و اعضای کمیسیون ماده 2 الحاقی خواست در واگذاری اماکن ورزشی استان و به روز رسانی قرار داد های اماکن ورزشی تلاش و ممارست کنند.
علوی ،افتتاح خانه های جوان در شهرستان های گچساران ،بهمئی ،دهدشت با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و مسئولین استانی را یکی از افتخارات ورزش استان دانست و خواستار استفاده بهینه از این ظرفیت شد .
وی ،بر برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها با حضور فرمانداران تاکید و از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها خواست در جهت ارتقای فرهنگ نماز ،نسبت به برگزاری فریضه مهم نماز در اماکن ورزشی تلاش کنند.
در این جلسه عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در حوزه واگذاری تحت پوشش مورد نقد و بررسی قرار گرفت و روسای ادارات مکلف شدند در اسرع وقت نسبت به تسویه حساب و بدهکاریهای مستاجرین اماکن ورزشی اقدام کنند.
در این نشست مسئولین ستادی اداره کل به تشریح عملکرد و برنامه های حوزه اداری خود پرداختند.

***********************

روی خط فوتبال گچساران :

اتاک اسیاب قهرمان فوتبال نونهالان شهرستان گچساران شد

اتاک اسیاب  قهرمان فوتبال نونهالان شهرستان گچساران شد

تیم فوتبال نونهالان اتاک آسیاب به مقام قهرمانی رقابتهای فوتبال باشگاههای شهرستان گچساران دست یافت.

 
در دیدار پایانی این رقابتها که با حضور جمع کثیری از تماشاگران گچسارانی و با حضور مسئولین شهرستانی و هیات فوتبال برگزار شد ،دو تیم اتاک آسیاب وعقاب گچساران به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۸بر ۱ به نفع اتاک به پایان رسید.
مسابقات فوتبال نونهالان شهرستان گچساران با حضور ۱۴ تیم در دو گروه ۷ تیمی و ۵۶ مسابقه برگزار شد که در پایان تیم فوتبال اتاک به مقام اول رسید ،عقاب مقام دوم و تیم نفت وگاز مقام سوم این مسابقات رو کسب کردند.
در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور عبدالخانی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ،آموزگار رئیس و اعضای هیات فوتبال برگزار شد به تیم های برتر لوح و کاپ قهرمانی اهد ا شد .
دو تیم برتر این مسابقات به رقابتهای نونهالان استان راه یافتند.
***********************

در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از مهدی روایی نایب قهرمان رقابت های دوومیدانی پیشکسوتان آسیا استقبال شد

در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان  کهگیلویه وبویراحمد از مهدی روایی نایب قهرمان رقابت های دوومیدانی پیشکسوتان آسیا استقبال شد

درآئینی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اهدای گل و شیرینی از مهدی روایی نایب قهرمان رقابتهای پرتاب نیزه پیشکسوتان آسیا استقبال شد.

 
در این مراسم که صبح امروز و با حضور علوی مدیر کل ،معاونین ،روسای هیات های استانی و شهرستانی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،از مهدی روایی کارمند اداره کل ورزش و جوانان استان و عضو تیم ملی دوومیدانی پیشکسوتان کشور که در رقابت های قهرمانی آسیا در کشور مالزی به ماده پرتاب نیزه به مقام دوم و مدال نقره دست یافت با اهدا گل و شیرینی استقبال و تجلیل شد.
در این رقابت مهدی روایی با پرتابی به طول 59متر و 35 سانتیمتربعد از ورزشکار کشور میزبان به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
این رقابتها از 8 الی 17آذرماه در شهر سارواک کشور مالزی و با حضور ورزشکارانی از 42کشور جهان برگزار شد و مهدی روایی از استان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان تنها ملی پوش پرتاب نیزه کشورمان در این رقابتها بود.
مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی کشور مان در بازیهای آسیایی 2010 گوانگ ژو چین ،قهرمان دوومیدانی غرب آسیا در کشور حلب سوریه ،قهرمان جایزه بزرگ آسیا ،قهرمان دانشجویان آسیا در کشور ترکیه در سال 1383،کسب مقام قهرمانی بیستمین دوره رقابتهای دوومیدانی بزرگسالان آسیا در کشور چین و قهرمانی کاپ آسیا در ماده پرتاب نیزه در سال 1397 در کشور تایلند را در کارنامه د ارد.
این موفقیت را به مهدی روایی ،خانواده این روزشکار و جامعه ورزش استان تبریک عرض می نمایم.
***********************

سید محمد تقی علوی تاکید کرد:

ضرورت توجه و حمایت خیرین از ورزش کهگیلویه و بویراحمد

ضرورت توجه و حمایت خیرین از ورزش کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات و کمبودهای حوزه ورزش استان، بر ضرورت توجه و حمایت خیرین از این حوزه تاکید کرد.

 
سید محمدتقی علوی با بیان این خبر اظهار کرد: ظرفیت‌های متعددی در رشته‌های مختلف ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به وجود انواع مشکلات در این حوزه اشاره کرد و افزود: عدم وجود اسپانسر و حامی مالی باعث ایجاد مشکلات زیادی برای ورزشکاران استان شده است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای توسعه ورزش استان، گفت: با وجود همه اقدامات انجام شده اما باز هم مشکلات زیادی در این حوزه وجود دارد که نیازمند توجه و حمایت ویژه برای رفع آنها هستیم.
این مسوول ضمن تقدیر از توجه و حمایت‌های استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با حمایت‌های انجام شده توانستیم تاکنون پروژه‌های ورزشی متعددی را از محل اعتبارات استانی و هدایای خاص وزارت نفت در استان احداث کنیم.
علوی با بیان اینکه در سال جاری 17 پروژه هدایای خاص وزارت نفت ،؛27 پروژه استانی و 11پروژه ملی را در دست اجرا داریم، گفت: در تلاش هستیم تا این پروژه‌ها را تا پایان سال 99 تکمیل و افتتاح کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه و حمایت خیرین از این حوزه تاکید کرد و یادآور شد: جامعه ورزشی نیازمند توجه و حمایت منابع مهمی مانند خیرین است.
وی نقش خیرین در توسعه ورزش را بسیار چشمگیر و موثر عنوان کرد و گفت: خیرین تاکنون در بخش‌های مختلفی مانند مدرسه‌سازی و مسجدسازی ورود پیدا کرده و کارهای اساسی انجام داده‌اند.
این مسوول ورزش را مانند مدرسه و مسجد موضوعی لازم و ضروری برای مردم بیان کرد و یادآور شد: با فرهنگ‌سازی و تبیین نقش ورزش در سلامت جامعه می‌توان زمینه حضور خیرین در این حوزه را فراهم آورد.
علوی، رسانه‌ها را عوامل محوری و موثر در فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی هر موضوعی دانست و گفت: رسانه‌ها می‌توانند با فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی نقش محوری در فراهم کردن زمینه حضور خیرین در حوزه را ایفا کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ورزشکاران این استان را افرادی توانمند و بااستعداد دانست و با اشاره به کسب مقام‌های قهرمانی در سطوح مختلف ملی و بین‌المللی توسط این ورزشکاران، این مقام‌ها را دلیل اثبات توانمندی آنها بیان کرد.
وی، ادامه داد: باید با همکاری همه مسوولان، دستگاه‌ها و دیگر منابع به خصوص خیرین این ورزشکاران را حمایت کرده تا بتوانیم ورزش استان را به جایگاه واقعی خود در کشور برسانیم.
***********************

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:

ضرورت توسعه ورزش کارکنان در دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد

ضرورت توسعه ورزش کارکنان در دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه و تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش کارکنان در ادارات تاکید کرد.

 
سید محمدتقی علوی بابیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ، اظهار کرد: ورزش یکی از عوامل موثر در افزایش سلامتی روحی، اخلاقی و جسمی افراد است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بروز و توسعه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه، ورزش را به عنوان اهرمی بازدارنده برای کنترل و پیشگیری از این آسیب‌ها بیان کرد.
وی با اشاره به نقش موثر ورزش در تهذیب نفس و تقویت روحیه و اخلاق، گفت: اگر ورزش را میان مردم به خصوص نسل جوان همگانی کنیم می‌توانیم تا حد زیادی از بروز و توسعه معضلات پیشگیری کنیم.
این مسوول به تاکیدات مقام معظم رهبری و دیگر مسوولان در خصوص اهمیت و ضرورت همگانی کردن ورزش میان آحاد مردم اشاره کرد و گفت: شهرداری یاسوج اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.
علوی مجهز کردن پارک‌های محله‌ای به وسایل ورزشی توسط شهرداری را یکی از اقدامات مورد توجه برای همگانی کردن ورزش میان مردم بیان کرد و یادآور شد: این اقدام باعث می‌شود تا مردم از وسایل ورزشی در نزدیک‌ترین محل خود استفاده کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد توسعه ورزش در ادارات و دستگاه‌ها را از دیگر راه‌های توسعه ورزش در جامعه دانست و بر ضرورت توجه و تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش کارکنان در ادارات تاکید کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از حمایت‌های استاندار و نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از حوزه ورزش استان، گفت: با حمایت‌های این عزیزان تاکنون کارهای خوبی در حوزه توسعه زیرساخت‌های ورزش استان انجام گرفته است.
علوی احداث 17پروژه ورزشی از محل هدایای خاص وزارت نفت ،17 پروژه استانی و 11پروژه از محل اعتبارات ملی در استان را در نتیجه تلاش‌های این بزرگواران عنوان و بیان داشت: در صورت تخصیص اعتبارات تا پایان سال 1399 افتتاح و تحویل جامعه ورزش استان خواهد شد .
مدیرکل ورزش و جوانان، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با توسعه زیرساخت‌های ورزشی گامی موثر در راستای ارتقای ورزش استان و رساندن آن به جایگاه واقعیش در کشور برداریم.

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های توانمند ورزشی در استان، گفت: باید با شناسایی، تقویت، پرورش و فراهم کردن زمینه برای قهرمانی این ورزشکاران، ورزش استان را ارتقا داده و این توانمندی‌ها را به صورتی مطلوب و موثر در کشور به نمایش بگذاریم

***********************

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد :

افتخاری دیگر برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد / روایی نایب قهرمان آسیا شد

افتخاری دیگر برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد / روایی نایب قهرمان آسیا شد

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی بزرگسالان کشور در رقابتهای قهرمانی پیشکوتان آسیا به مقام نایب قهرمانی و مدال نقره این مسابقات دست یافت.

 
آرمــان حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود: بیست ویکمین دوره رقابتهای دوومیدانی پیشکسوتان آسیا در ماده پرتاب نیزه به میزبانی کشور مالزی در شهر ساراواک برگزار شد .
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام دوم و مدال نقره مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی کشور در این رقابتها خبر و اظهار داشت:مهدی روایی در این رقابتها بعد از ورزشکار سریلانکایی با اختلاف 60سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
روابط عمومی ورز ش و جوانان استان تصریح کرد :در این رقابت مهدی روایی با پرتابی به طول 59متر و 35 سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:این رقابتها از 8 الی 17آذرماه در شهر سارواک کشور مالزی و با حضور ورزشکارانی از 42کشور جهان برگزار شد و مهدی روایی از استان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان تنها ملی پوش پرتاب نیزه کشورمان در این رقابتها بود.
حاتمی تصریح کرد :مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی کشور مان در بازیهای آسیایی 2010
گوانگ ژو چین ،قهرمان دوومیدانی غرب آسیا در کشور حلب سوریه ،قهرمان جایزه بزرگ آسیا ،قهرمان دانشجویان آسیا در کشور ترکیه در سال 1383،کسب مقام قهرمانی بیستمین دوره رقابتهای دوومیدانی بزرگسالان آسیا در کشور چین و قهرمانی کاپ آسیا در ماده پرتاب نیزه در سال 1397 در کشور تایلند را در کارنامه د ارد.
روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد این موفقیت را به مهدی روایی ،خانواده این روزشکار و جامعه ورزش استان تبریک عرض می نماید.
 
***********************

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمدخبر داد:

برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد در شهرستان بویراحمد / باقر پور قهرمان شد

برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد در شهرستان بویراحمد / باقر پور قهرمان شد

عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد گرامیداشت هفته ی بسیج خبر داد.

 
شاپور عنبری ،رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت:در این رقابتها که با حضور 34ورزشکار بیلیارد در محل خانه بیلیارد استان برگزار شد ،رضا باقر پور به مقام نخست رسید ،مهدی نیازی دوم شد و ابراهیم پناهی و سجاد پیشوا به مقام سوم و چهارم دست یافتند.
به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی از طرف هیات بولینگ و بیلیارد اهدا شد .
***********************

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.