گروه: اخبار استان خبر: 140963 / تاریخ انتشار : 1398/9/23 ساعت : 12:23
خبرهای پلیسی؛

رد رشوه 30 میلیون ریالی توسط مأمور پاسگاه انتظامی میمند/کشف بیش از 41 کیلوگرم مواد مخدر در گچساران

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از صحت عمل و رد رشوه ۳۰ میلیون ریالی وکیل متهم قاچاقچی مواد مخدر توسط مأمور وظیفه شناس پاسگاه انتظامی میمند شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،  "عنایت حکمتی فر" در این باره گفت: در پی کشف ۱۱۹ کیلو مواد مخدر که در سال گذشته از قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان دنا کشف شد، در ادامه روند رسیدگی به پرونده مأمور کاشف با متهمین به منظور تحقیقات تکمیلی پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی شهرستان دنا حاظر و  وکیل متهم مبلغ ۳۰ میلیون ریال برای تغییر جای متهمان به مأمور کاشف پیشنهاد کرد.

 
وی افزود:مأمور وظیفه شناس ضمن امتناع از دریافت رشوه، مبلغ پیشنهادی وکیل متخلف را صورتجلسه و وکیل به همراه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان معرفی شدند.
 
 
************************
سرهنگ سید محمد موسوی، فرمانده انتظامی گچساران در تشریح این خبرگفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی کنترل خودروهای عبوری در محور شیراز به گچساران به یک دستگاه خودروی سواری پراید وانت به رانندگی شخصی با هویت معلوم مظنون شدند.

 

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی موفق به توقیف و در بازرسی ازخودروی 41 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک بود کشف و ضبط،1 نفر قاچاقچی  با هویت معلوم دستگیروبه یگان انتظامی دلالت داده شدند.

 

فرمانده انتظامی گچساران اظهارکرد:پرونده ای در این خصوص تشکیل ،متهم در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

 

وی در پایان ازعزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر دادوتصریح کرد :مردم و همشهریان عزیزبایدپلیس رادرتامین امنیت جامعه یاری نمایندو اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن110به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

 

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.