گروه: اخبار استان خبر: 141913 / تاریخ انتشار : 1398/10/17 ساعت : 08:10
سردار محمد طهرانی مقدم در گفتگو با صبح زاگرس:

کور خوانده اید؛ جبهه مقاومت متوقف نمی شود/سیلی محکم از همه مقاومین جهان خواهید خورد

سردار طهرانی مقدم گفت: استکبار جهانی به سرکردگی امریکا مطمئن باشد که به زودی سیلی محکمی از مقاومین از سرسر دنیا خواهند خورد و در واقع اگر فکر می کنند در شرایط کنونی با شهادت این سردار عالی مقام توانسته اند مقاومت را متوقف کنند، کور خوانده اند.

سردار محمد طهرانی مقدم در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: اگر جبهه مقاومت به طور محکم و استوار مقابل استکبار جهانی قد علم کرده است یکی از دلایل آن حضور چنین سردار والامقامی بود که سال ها در این سنگر مقاومت را معنای مقاوم بخشید و خود ارزوی شهادت داشت و انصافا هیچ پدیده ای بالاتر از شهادت ارزنده این شهید والامقام نبود.

 

برادر پدر موشکی ایران گفت: تمام هسته های مقاومت در سراسر جهان هم اکنون مهیای عمل به فرمایش فرماندهی کل قوا می شوند و انتقام خون این مظلوم را خواهند گرفت.

 

 طهرانی مقدم گفت: استکبار جهانی به سرکردگی امریکا مطمئن باشد که به زودی سیلی محکمی از مقاومین از سرسر دنیا خواهند خورد و در واقع اگر فکر می کنند در شرایط کنونی با شهادت این سردار عالی مقام توانسته اند مقاومت را متوقف کنند، کور خوانده اند.

 

وی در پایان تاکید کرد: در واقع حرکت مقاومت مضاعف خواهد شد و آن ها قطعا سیلی خواهند خورد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.