گروه: اخبار استان خبر: 142050 / تاریخ انتشار : 1398/10/15 ساعت : 23:36
درمراسم گرامیداشت سردار سلیمانی در لنده مطرح شد:

حضور سردار سلیمانی باعث شکستن هیمنه داعش و شهادتش باعث اتحاد ملت و جبهه مقاومت شد+تصاویر

فرمانده تیپ 48فتح در مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی در لنده گفت:تمدن اسلامی امروز با وجود شهیدسلیمانی در حالی شکل گرفته است که بیشتر کشور های مستکبر با طراحی یزیدیان زمان یعنی داعش در کشورهای اسلامی به دنبال اضمحلال اتحاد کشورهای اسلامی بودند که سردار سلیمانی با اشراف به این همه تهدیدات انان را خنثی کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مراسم بزرگداشت یاد و خاطره سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و امام جمعه ،فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان لنده در مصلی نماز جمعه با حضوری باشکوه و کم نظیر برگزارشد.

 

 

در ابتدای این مراسم سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با اشاره به نقش سردار سلیمانی در جبهه مقاومت گفت: سردار سلیمانی در زمان حیات خویش هیمنه پوشالی امریکا را در منطقه در هم شکست و امروز نیز شهادتش موجب اتحاد ملت های ازادی خواه جهان شده است.


وی افزود: امروز ملت های ایران،عراق، سوریه،یمن و تمام کشور های جهان از داغ این سردار شهید در سوگ و عزا هستند ولی همین ملت ها در کنار ملت ایران خواهان برخورد قاطع و کوبنده ایران هستند.
 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: شهادت این سردار عاشورایی باعث جاری شدن سیل خروشان محبت به این سردار در ملت های جهان برپا شده است.

 

در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل گفت: حضور باشکوه و میلیونی مردم عراق  در روز گذشته و اجتماع پر شور و شعور مردم اهواز و هم اکنون مشهد و ایران اسلامی نشان از محبت مردم به این سردار عاشورایی و تکریم مجاهدین فی سبیل الله در ایران سرزمین های اسلامی است.

 

 


وی گفت:سران امریکایی و اسرائیلی فکر می کردند با شهادت حاج قاسم سلیمانی همه چیز تمام است ولی غافل  از اینکه فرزندان ما در تبعیت از ولی فقیه زمان خویش مقام معظم رهبری راه حاج قاسم را ادامه خواهند داد.
 

امام جمعه لنده تاکیدکرد: جوانان باید خوب بدانند که این سردار عاشورایی در ۴۱ سال گذشته  در راه دفاع از امنیت ایران و اسلام دفاع کرد و امروز این رسالت بر دوش جوانان است.
 

محمودی اصل گفت:سیره و روش حاج قاسم برای دفاع از حرم امروز به عنوان یک الگو برای همه ما به خصوص جوانان است تا برای دفاع از شرافت انسانیت و مردانگی از زندگی شخصی اش گذشت تا ما طعم امنیت را به درستی بچشیم.

 

در ادامه نیز سرهنگ پاسدار حکمتیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی به خصوص سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:امروز گرد هم آمدیم تا مراسم سرداری را بگیرم  که حضورش و شهادت برای ملت های جهان به عنوان یک اسطوره می‌شود.


وی افزود: ما ملتی هستیم که شعارمان"ما رأیت الا جمیلاً "است و همه ما یکی پس از دیگری  شهید می شویم تا اسلام همچنان به عنوان یک فرهنگ و باور اصیل در اذهان جهان همانند خورشیدی فروزان بدرخشد.


فرمانده تیپ 48فتح گفت:تمدن اسلامی امروز با وجود شهیدسلیمانی در حالی شکل گرفته است که بیشتر کشور های مستکبر با طراحی یزیدیان زمان یعنی داعش در کشورهای اسلامی به دنبال اضمحلال اتحاد کشورهای اسلامی بودند که سردار سلیمانی با اشراف به این همه تهدیدات انان را خنثی کرده است.
 

وی افزود: رشادت ها و حماسه های سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در طول هشت سال دفاع مقدس در کسوت فرماندهی لشکر۴۱ثارلله و بعد از ان از بدو تاسیس سپاه قدس تا به امروز همواره در راه دفاع از ایران و سرزمین ها ی اسلامی دفاع کند.


وی افزود:امروز در سوگ سردارسلیمانی خواهیم گریست ولی دشمنان باید خوب بداند که انتقام خون سردار سلیمانی و حججی ها را چنان کوبنده خواهیم گرفت که از این حمله تا سال ها یاد کنند.

 

در ادامه این مراسم یکی از مداحان به شروه خوانی لری در وصف سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و حاضرین به سینه زنی و عزاداری پرداختند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.