گروه: اخبار استان خبر: 142197 / تاریخ انتشار : 1398/10/18 ساعت : 19:20
گزارش تصویری؛

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی در باشت

مراسم بزرگداشت شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر باشت به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان باشت در فاطمیه این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این مراسم سرهنگ پاسدار  سید علی  رضا زاده  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان  باشت  گفت؛ شهادت سردار سر فراز اسلام  شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و جان باختن تعدادی از هموطنانمان را در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی را تسلیت می گویم.


سرهنگ رضا زاده گفت: ما  سردار سلیمانی را الگوی فردی و سازمانی خود قرار دهیم،از لحاظ فردی  که به بالاترین درجه یعنی شهادت رسیدند و این خیلی سخت بود که فردی مثل حاج قاسم در بستر بیماری یا مرگ طبیعی فوت کند.

 

وی در ادامه گفت:حاج قاسم خودش دغدغه شهادت داشت و به همین  خاطر به هر انسان مومن و آبرو مندی می رسید از  آنها می خواست تا برای او شهادت را دعا کنند و این شهید شدن وی بدست شقی ترین افراد به صورت گیرد.


رضا زاده افزود: سردار سلیمانی بارها به مقام معظم رهبری  گفته بود که برای وی آرزوی شهادت کنند،و رهبر معظم انقلاب اسلامی  از وی بعنوان شهید زنده یاد کرده بودند .


وی در ادامه گفت:در زمانی که مقام  معظم رهبری  به شهید سلیمانی نشان ذوالفقار را اعطا کردند برای وی نیز آرزوی شهادت کردند.


فرمانده ناحیه مقاومت  بسیج شهرستان  باشت گفت:خوش بحال سردار سلیمانی  که هم عزیز خدا بود و هم عزیز مردم ایران و این در مراسم تشییع پیکر این شهید بخوبی دیده شد که از همه اقشار مختلف مردم‌ حضور داشتند.

---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.